Odkazy

Výměna odkazů

V případě zájmu o výměnu odkazů kontaktujte prosím seo@mhservis.cz.

 1. Kovový dílenský nábytek TechnoBank. Dílenský nábytek dodáváme již od roku 1999. V našem sortimentu naleznete nejen ekonomické varianty nábytku a ostatního dílenského vybavení, ale i profesionální pracovní nábytek a příslušenství. Mezi nejžádanější produkty z této kategorie patří především dílenské stoly, které nabízíme v mnoha barevných variantách a provedeních.
 2. Dílenský kovový nábytek ALFA 3 se vyznačuje masivní svařovanou konstrukcí, moderním vzhledem, a pečlivým dílenským zpracováním.
 3. Zajišťujeme dodávky řady celohliníkových a celokovových prvků pro městský a venkovní mobiliář, jako jsou parkové lavičky, stojany na kola, odpadkové koše, informační tabule a další.
 4. Nabízíme vám dílenský nábytek, šatní skříňky, kovové skříně, dílenské stoly, kartotéky za výhodné ceny.
 5. Školní lavice, židle, katedry, tabule a nástěnky - školní nábytek TechnoBank.
 6. V elektronickém obchodu e-kuřivo.cz naleznete elektronické cigarety a příslušenství včetně náplní, nabíječek, pouzder atd. E-cigareta Vám přinese příjemný kuřácký zážitek.
 7. Zabezpečovací a kamerové systémy jsou vhodné jak pro firmy, které potřebují mít kompletní přehled nad svým sídlem / kancelářemi, tak i k hlídání skladů či různých otevřených prostor.
 8. Prodej a servis trezorů, klíčů a zámků všech bezpečnostních skupin. Otevírání trezorů, výroba klíčů a zámků. Výkup a prodej bankovní techniky, systém hlavního klíče (generálního klíče). Elektronické zabezpečení objektů. Servis trezorů.
 9. Zateplování fasád a plastová okna IKS. Zateplování fasád - Marmoroc, sokly, plastová a hliníková okna a dveře, garážová vrata.
 10. Zařízení pro odvod kouře a tepla - Inexco Argosy. Dodávky zařízení pro odvod kouře a tepla (ZOKT), průmyslové větrání a vytápění, žaluziové a křídlové klapky, požární ventilátory, světlíky, vzduchtechnické jednotky, kouřové zástěny a fasádní větrací žaluzie.
 11. Společnost OBAL Expert a.s. nabízí exportní balení výrobků a obalové materiály, mezi které patří plastové obaly, stretch fólie, bublinková fólie atd. Řešíme individuální a speciální zakázky dle přání zákazníka.
 12. Domona s.r.o. - kompletní vybavení Vaší prodejny. Rodinná firma založena v roce 1989 jako první soukromá firma v oboru zařizování komerčních interiérů, zejména obchodních jednotek.
 13. Dřevěné brikety B.R.D. s.r.o. - výroba a prodej. Dřevěné brikety jsou vyrobeny na německé technologické lince pouze z čistých pilin, lisovaných pod vysokým tlakem bez jakýchkoliv pojidel. Vyrábějí se především z dřevního odpadu (pilin, hoblin) z pilařských a truhlářských provozů. Je to jeden z nejefektivnějších způsobů zušlechtění drobnozrnného a sypkého dřevního odpadu.
 14. Poradíme Vám na téma interiérová architektura a design, vypracujeme koncepty zařízení interiéru. Výběrem kvalifikovaných firem garantujeme vysokou kvalitu prováděcích prací. Zařídíme Váš domov, Vaši kancelář a veřejné prostory dle Vašich požadavků, časových a finančních možností. Jsme Vám k dispozici i po dokončení projektu.
 15. Návrhy interiérů FACE interier, spol. s r.o. Nabízíme kancelářské stoly a židle, konferenční židle, recepce, paravány a dělící příčky.
 16. Specializujeme se na vedení účetnictví (dříve podvojné účetnictví) a na vedení daňové evidence (dříve známé jako jednoduché účetnictví), zpracování mezd pro malé a střední firmy. Nedílnou součástí naší práce jsou i přiznání k daním pro malé a střední firmy. Provádíme i rekonstrukce účetnictví.
 17. Špičkové dřevostavby vyrábí stavební společnost Dřevostavby Harabiš.
 18. Kvalitní laminátové podlahy Ostrava koupíte u KS Parket.
 19. Podkrkonošský podpalovač pro krby, kamna.
 20. Dřevostavby OK,s.r.o. - Dřevostavby, nízkoenergetické domy a vše pro střechy.
 21. Centrum krbů a kamen krby, krbová - kachlová kamna, sporáky, příslušenství..

Výrobce automatických kotlů na biomasu, kotlů na kusové dřevo a interiérových kotlů.